rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Ligoninė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Allan Scott
Hogvartso ūkvedys, miško sargas ir šiaip, seksualus vyras

Pranešimų skaičius : 2837
Taškai : 13388
Registracijos data : 2011-02-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Št. 07 23, 2011 5:05 pm

- Jeigu būtum tokia sveika, tada tau nereikėtų gulėti apraizgytai šitais laideliais žiobarų ligoninėje, - prisimerkė. Išgirdęs Amės žodžius, metė savo paieškas ir atsiduso. - Gal galiu kuom padėt? - prikando lūpą, nutaisydamas viltingą žvilgsnį. Kadangi negalėjo moteriai nei duot vaistų, nei pakišt bliūdelį, pasijuto kažkaip... visai nerekalingas. O.o

ŽMONA - AMIKI SCOTT;
draugė, su kuria kartais paflirtuojama - CAROL NORTON; pusbrolis - ANDREW HEDYSON;
penktos kartos pusbrolis, kuris visada saugo for BREN ENISSENCE; labai sutariantys kolegos su MELISA;
vienas kito atžvilgiu priešiškai nusiteikę tolimi pusbroliai, kadaise puikiai sutardavę, tačiau susipykę dėl vieno neaiškaus incidento kartu su JAMES BROWN.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Amiki Scott
Mirties Valgytoja, hilerė

Pranešimų skaičius : 4223
Taškai : 12718
Registracijos data : 2011-01-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 12:47 am

-man visai nereikia gulėt apraizgytai laideliais.
sumurmėjo.
-Um.... tik būk šalia. arba surask gydytoją ir paklausk ar aš galiu ką nors suvalgyt.
prikando lūpą. rimtai, ją jau pykino kaip ji norėjo valgyt ir šiaip, dėl sveikatos.

Atgal į viršų Go down
Allan Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 2:39 am

- Jeigu guli, reiškias kad reikia, - pavartė akis. - Mieloji, nebūk kaip mažas vaikas, - atsiduso Allanas. Išgirdęs kiek "daug" gali padaryti, nežymiai susiraukė.
- Nematau nei vienos priežasties, kodėl negalėtum valgyti, - sumurmėjo.

ŽMONA - AMIKI SCOTT;
draugė, su kuria kartais paflirtuojama - CAROL NORTON; pusbrolis - ANDREW HEDYSON;
penktos kartos pusbrolis, kuris visada saugo for BREN ENISSENCE; labai sutariantys kolegos su MELISA;
vienas kito atžvilgiu priešiškai nusiteikę tolimi pusbroliai, kadaise puikiai sutardavę, tačiau susipykę dėl vieno neaiškaus incidento kartu su JAMES BROWN.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 2:51 am

-nereiiikia...
suzyzė kaip mažas vaikas.
-ir aš ne mažas vaikas.
skubiai pridūrė. išgirdusi teiginį, lėtai gūžtelėjo pečiais.
-aš niekada nesupratau kada galima valgyt ir kada negalima. dėl to ir prašau, kad paklaustum jų. po to jie rėks. o man nepatinka, kai ji su manim kalba.
susiraukė.

Atgal į viršų Go down
Allan Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 2:59 am

- Mhm, tai jau, - sumurmėjo linkteldamas ir perversdamas akis. Amė elgėsi kaip mažas vaikas, ir nors Allano reakcija buvo tikrai visiškai neįtikinama, nusprendė tiesiog pritarti moteriai ir apie tai daugiau nekalbėti.
- Tu hilerė, aš hileris. Iš dalies. Jeigu tikrai nori valgyt - pasakyk ko ir nulėksiu tau ką nors nupirkt iš valgyklos. Ir jie nerėks, aš galiu tuo pasirūpinti, - švelniai tarė, paglostydamas Amės skruostą.

ŽMONA - AMIKI SCOTT;
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:02 am

Sukrizenusi, kad laimėjo tokį mažą mažą ginčą, moteris įsipatogino pagalvėje.
-aš net negaliu normaliai atsisėsti...
dar pasiskundė. O taip, ji puikiai žinojo, kad Allas padarytų daug ką, kad Amei būtų patogiau.
-Om... aš noriu ko nors.... skanaus.
nekaltai suklapsėjo akutėm.

Atgal į viršų Go down
Allan Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:10 am

Išgirdęs Amės nusiskundimą, skeptiškai nužvelgė vieną vienintelę nedidelę ir iš pažiūros kietą pagalvę ant moters lovos. Nepasivarginęs įsitikinti ar neateina žiobarai, išsitraukė lazdelę ir ja mostelėjęs, pabūrė porą minkštų pūkinių pagalvių, neabejotinai turėjusių suteikti gerokai diesnį komfortą. Pakišęs jas Amei po galva, švelniai suėmė moterį ir padėjo jai pakeisti savo padėties kampa į ~130 laipsnių.
- Jau geriau? - prikando lūpą, atgal įsikišdamas lazdelę. - Vau. Ko nors skanaus? Labai jau neabstraktu, - kiek susiraukė. - Nesvarbu, ką nors surasiu, - perversdamas akis atsiduso ir pakilo nuo lovos krašto, ant kurio iki šiol sedėjo. - Pabandyk galvot apie rožinius meškučius ir ponius, aš tuoj grįšiu. Labai greitai, - patikino Amę. Pakštelėjęs jai į kaktą, nusišypsojo ir išėjo iš palatos.

ŽMONA - AMIKI SCOTT;
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:24 am

Įsipatoginusi pagalvėse įsižiūrėjo į duris labai laukdama, kada grįš Allanas. ji taip baisiai norėjo valgyt, kad net.... žodžiu, ji labiaii norėjo valgyt.
-oh. rožiniai poniai.
linktelėjo sau r prikando lūpą įsivaizduodama.

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

Pranešimų skaičius : 7780
Taškai : 27838
Registracijos data : 2011-02-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:34 am

Visa tokia susinervinusi, susierzinusi ir pikta, ligoninėje atsirado Monica. Pasiekusi registratūrą ar kažką tokio, susižinojo kur guli ponia Scott ir visai netrukus stovėjo prie jos palatos durų. Tiesa, pakeliui spėjo iš kažkokio vaiko nukniaukti tokį mielą nedidelį meškiuką su širdele ir užrašu ant jos "linkiu greičiau pasveikti", taigi dabar, stovėdama prie durų su šiokia tokia dovanėle, porą kart pasibeldė ir nelaukusi atsakymo, Mo įėjo vidun.
- Labas teta, - atsikračiusi pikto veidelio, nutaisė gerokai susirūpinusį ir paskui save uždarė duris. Sugebėjusi net išspausti šypseną - tik kiek liūdnoką, priėjo arčiau jos lovos ir ištiesė meškiuką.
- Čia tau, - sukikeno. - Girdėjau kas nutiko, - prikando lūpą.

"so HARD-CORE she can break out of prison during a deadly strom, throw a dagger faster than an elf can apparate, be terrifying yet beautiful, threaten to kill her own family, set fire to innocent people's houses, hate Snape guts, love Voldemort, drive Neville's parents insane, kill dozens of beloved characters, and still have hundreds of fans."

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:39 am

Išgirdusi beldimą Ami atsikratė svajonių apie rožinius ponius.
-Monica.
kilstelėjo antakius gerokai nustebusi.
-Aw... ačiū.
sukikeno ir paėmė meškiuką. aišku labai nepatogiai, kadangi buvo apraizgyta laideliais.
-Ow.... man ir kūdikiui viskas bus gerai.
ryžtingai linktelėjo.

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:44 am

- Nėr už ką, jis man beveik nieko nekainavo, - patikino nusišypsodama. Išgirdusi, kad tiek tetai, tiek būsimam Moncės pusbroliui (>:D) viskas bus gerai, lengviau atsiduso.
- Puiku, - linktelėjo. - O jūs su Allanu?.. - atsargiai ir gerokai tyliau ištarė, turėdama omenyje jųdviejų santykius. Juk paprastai, tai jis dabar turėtų būti čia, su Ame, o Mo nematė jo nei ligoninėj, nei mato palatoj.

"so HARD-CORE she can break out of prison during a deadly strom, throw a dagger faster than an elf can apparate, be terrifying yet beautiful, threaten to kill her own family, set fire to innocent people's houses, hate Snape guts, love Voldemort, drive Neville's parents insane, kill dozens of beloved characters, and still have hundreds of fans."

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:46 am

-Oh, jis išėjo sužvejoti man valgyti. čia mane marina badu.
pasipiktino ir mostelėjo Moncei į kėdę.
-sėsk. ir taip, lažinosi, kad be reikalo pas mane nesėdėtum.
tyliai sukrizeno.
-klausau.

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:56 am

- Mm, tikiuosi žvejyba bus sėkminga, - sukrizeno. Po sekančių tetos žodžių atsidususi, mat dabar jau nebereikėjo ieškoti būdo kaip pirmai subtiliau užsiminti apie turimą problemą, prisitraukė kėdę arčiau Amės lovos ir ant jos prisėdo.
- Teta, aš turiu problemą. Vieną didelę ir labai negerą problemą. Kuri gali turėti blogų pasėkmių, - prikando lūpą. - Naujas MV vadas magijos ministro pareigas perleido kažkokiam Mirties Valgytojui, kurio aš žiauriai nekenčiu, - prisiminusi Browno fizionomiją, Mo net susiraukė. - Jis iš darbo atleido mano pusbrolį, tada Andrew. Man tai žiauriai nepatiko. Ir kai jis šiandien atėjo į mano kavinę, mes... kaip čia geriau pasakyt... - prikando lūpą, nekaltai sumirksėdama. - Suverčiau jam ant galvos visą kavos puodelį, pažemindama patį ministrą prieš savo lankytojus. O tada, per savo kvailą galvą prasitariau apie labai negerą dalyką, ir dabar tas idiotas mane šantažuoja - jeigu neduosiu jam ko nors ko jis nori, jis apie tą neger dalyką papasakos porai žmonių ir viską sugriaus.
Pakėlusi akis į tetą, atsiduso. Nebuvo tikra, ar reiktų sukonkretinti savo pasakojimą ir pasakyti, jog viskas įvyko dėl to, jog Mo miegojo su Andrew.

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 3:59 am

Ami gan įdėmiai išklausiusi Moncės pasakojimo atsiduso.
-Nekenčiu Deppo. ok, pabandysiu ką nors suveikti. Reikės parašyt tam... koks ten sakei naujo ministro vardas?
prisimerkė ir apsidairė.
-God damn it. neturiu lazdelės.
susiraukė.
-paimk popieriaus ir pakeverzok kad "tavęs laukiu ligoninėj. Ami." ir paprašyk mano pelėdos, kad nusiūstų jį Deppui.
užsimerkė giliai įkvėpdama. oj, kaip jai nepatiko turėt reikalų su mv vadu.

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:05 am

- Jis Jamesas Brownas. Dėl manęs tai jį gali išmesti iš darbo, nukryžiuoti, nustumt nuo aukšto skardžio ar kas nors padaryt jam ką nors blogo, - susiraukusi sumurmėjo. - Helloooo, tu čia ne viena burtininkė, - pavartė akis Mo, išsitraukdama ir pademonstruodama savo lazdelę. Išklausiusi tetos nurodymus, linktelėjo ir netrukus būtent tai ir padarė: išbūrė pergamento, plunksną su rašalu, ir pasirėmusi į kietą naktinio stalelio paviršių, parašė Amės sakytus žodžius.
- Ok, done, - linktelėjo. - O kur man ją rast? - kilstelėjo antakį apsidairydama.

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:07 am

-Jamesas Brownas...
pakartojo įsimindama tą vardą.
-supratau, mieloji, pasistengsiu, kad jam atsitiktų kas nors blogo.
linktelėjo kol kas negalvodama apie atlygį Deppui.
-ji jau už lango.
sukrizeno. Amė su savo pelėda jautė tokį... ypatingą ryšį, todėl jos pelėda, kuri buvo panaši į varną, atskrenda vos Amei apie tai pagalvojus.

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:16 am

- Teta, ačiūūūū! - prikando lūpą Mo ir pakilusi nuo kėdės, kiek palinko prie tetos ir ją atsargiai apkabino. Atsitraukusi, žvilgtelėjo pro langą ir sukikeno. Jį pravėrusi, įleido pelėdą vidun ir jai ant kojos parišusi laiškelį, išsiuntė pas Deppą.

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:18 am

-visada prašom.
šyptelėjo ir vis tiek neatsakė į hugą, kadangi laideliai neleido tiek daug iškelti rankų. Nužvelgusi išskrendančią pelėdą giliai atsiduso ir prikando lūpą. dabar ji pagalvojo ką Deppas sugalvos Amei, kad ši atsilygintų už tokią paslaugą..

Atgal į viršų Go down
Monica Hilton
Varno Nago septintakursė
Varno Nago septintakursė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:23 am

- Gerai, ummmm, - kiek prisimerkė, koja pastumdama kėdę kiek toliau. - Nepamiršk man pranešti ką jūs dėl to nuspręsit. Jeigu tas kvailys Brownas kam nors apie tai prasitars... - prikando lūpą, ko gero vieną iš pirmųjų kartų rimtai susirūpinusi dėl savo su Deiviu santykių saugumu. - Anw, teta, greičiau sveik, - sugebėjo nusišypsoti Mo. Atsisveikinusi, dar mostelėjo rankele ir paliko palatą, o netrukus ir ligoninę.

Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:25 am

-...o aš būtinai pasidomėsiu kokios ten paslaptys...
sumurmėjo.
-iki, Monica.
atsiduso ir pasipatogino pagalves. beviltiškai nuleidusi rankas prie šonų įsistebeilijo į duris laukdama svečių.

Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas

Pranešimų skaičius : 421
Taškai : 7240
Registracijos data : 2011-07-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:31 am

Visai netrukus gavęs laiškelį iš Amės siųstos pelėdos, Deppas nusprendė jį tiesiog ignoruoti. Tiesą sakant, jis net nežinojo, kad moteris guli ligoninėje, o dabar jai dar ir reikia jo pagalbos. Visgi nusprendęs pagerbti Amę savo vizitu, atsirado prie ligoninės, rankose, grynai iš vyriško solidarumo ir šiokios tokios menkos pagarbos Amei, laikydamas nedidelę rožinių rožių puokštę su kortele tarp jų. Gavęs info apie moters palatos numerį, greitai ten ir atsirado, prasilenkdamas su palatą paliekančia blondine. Nusekęs ją žvilgsniu, kilstelėjo antakius ir net nesibeldęs įėjo į Amės palatą. Nužvelgęs labai bejėgiškai ir beviltiškai atrodančią moterį, net nepasivargino pasisveikinti ir priėjo arčiau.
- Turėčiau pasiteirauti kaip tu jautiesi, ar tau viskas gerai, bet tu žinai kaip labai man nusispjaut, mieloji, - kuo įmanoma saldesniu balseliu tarstelėjo. Vietoj to, kad būtų davęs rožių puokštę tiesiai Amei, padėjo ją ant naktinio stalelio ir žvilgtelėjo į moterį.
- Greičiau prie reikalo.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:35 am

Nužvelgusi gėles Deppo rankoje vos nesuprunkštė.
-Oh, aš tikrai nenoriu su tavim kalbėtis apie save.
sumurmėjo.
-ok, reikalas toks. tavo paskirtas naujas magijos ministras nervinama mano dukterėčią ir manau, kad jis ją šantažuoja. man tai nepatinka ir....... norėčiau, kad padėtum man su juo susitarti.
nutaisė tokias grynai mielas akutes. taip, tai buvo nebūdinga, jeigu kalbam apie tai, kad Amė jas rodo Deppui.

Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:38 am

- Tu mūsų taip ir nesupažindinai, - kiek priekaištingai dėbtelėjo į Amę. Išklausęs jos sekančių žodžių ir pažvelgęs į mielas moters akutes, kurios jo absoliutiškai nepaveikė (tikriausiai būtent dėl to, kad jas taip retai mato), gūžtelėjo pečiais.
- Ir kodėl aš turėčiau tau padėti? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Amiki Scott

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:39 am

-Kada nors.
sumurmėjo. Nukreipusi akutes į langą pažvelgė ar kartais ten niekas nesiklauso, vėl atsisuko į vaikiną.
-aš su tavim miegojau du kartus. tau sunku padaryt man tokią nedidelę paslaugą?
vien dėl to, kad ji buvo tokia bejėgė nenutaisė pikto balselio.

Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Mirties Valgytojų vadas
Mirties Valgytojų vadas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   Sk. 07 24, 2011 4:47 am

- Du kartai ir jie abu tada, kai buvai girta ir palūžusi, - sukrizeno Deppas, tokią bejėgę Amę jis tiesiog dievino - ji nesisvaidė keiksmažodžiais, nesispardė ir nesimušė, - tiesiog tobula moteris.
- Tiesą sakant, aš neabejoju, jog mano pagalbos tau visai nereikės mano pagalbos su juo susitariant, - kiek prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninė   

Atgal į viršų Go down

Ligoninė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» LIGONINĖS MORGAS: